menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Złoto i brąz Mewy Kołobrzeg w Milówce

informacje kołobrzeg, mewa,medaleW weekend w Milówce odbyły się XIX Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów w łucznictwie. Kołobrzeskiemu klubowi udało się wywalczyć medale: złoto i brąz.


W zawodach uczestniczyły trzy zawodniczki Mewy Kołobrzeg: Kinga Milaszkiewicz, Oliwia Śliwiana oraz Barbara Mikołajczak, które spisały się znakomicie. Drużyna dziewcząt wywalczyła złoty medal Mistrzostw Polski, pokonując w finale drużynę Sokół Brzoza 6:2. W konkurencji indywidualnej, Kinga Milaszkiewicz po trzech zaciętych pojedynkach, ostatecznie zdobyła brązowy medal. Warto wspomnieć, że w pojedynku o wejście do „ósemki”, Kinga walczyła w bratobójczym pojedynku z Oliwią Śliwianą, pokonując ją 6:2. Ostatecznie Oliwia uplasowała się na 12. miejscu, natomiast Barbara zakończyła rywalizację na 13 pozycji.

informacje kołobrzeg, mewa,medale

informacje kołobrzeg, mewa,medale

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.