menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Jan Salicki mistrzem Polski młodzików

informacje kołobrzeg, łucznicy,mewa,mistrzostwoW Zgierzu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w łucznictwie. Zawodnicy Mewy Kołobrzeg odnotowali bardzo udany start i zasłużone mistrzostwo.


Mistrzem Polski Młodzików został Jan Salicki, który w pojedynku finałowym był bezkonkurencyjny i wygrał 6:0 z Krystianem Kaszuba (Piast 25 Rzeszów). Sandra Wacławek została brązową medalistką Mistrzostw Polski, przegrywając pojedynek o wejście do ścisłego finału z Wiktorią Toczek (Sagit Humniska). Dziewczęta stoczyły zaciętą walkę, która zakończyła się jednostrzałową dogrywką, w której Sandra przegrała zaledwie dwoma milimetrami. Poza tym, Sandra Wacławek oraz Jan Salicki w konkurencji Mikst w walce o złoty medal z zespołem Łucznika Żywiec I, również strzelali jednostrzałowy baraż i przegrali zaledwie jednym milimetrem;  ostatecznie w tej konkurencji zostali Wicemistrzami Polski.

W konkurencji drużynowej chłopców (młodzik starszy), drużyna Mewy w składzie: Jan Salicki, Konrad Nowicki, Krzysztof Grymbski i Patryk Markwart zdobyli złoty medal. Natomiast drużyna młodziczek starszych w składzie: Sandra Wacławek, Agnieszka Adamowska, Ewelina Syldatk oraz Maria Świerczyńska wywalczyły srebro, przegrywając jedynie w finale z zespołem Łucznika Żywiec 4:5. Z kolei, drużyna młodziczek młodszych w składzie: Julia Milczarek, Zuzanna Lubińska, Ewelina Szymczak oraz Beata Szal zdobyły brązowy medal.

 

informacje kołobrzeg, łucznicy,mewa,mistrzostwo

informacje kołobrzeg, łucznicy,mewa,mistrzostwo

informacje kołobrzeg, łucznicy,mewa,mistrzostwo

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.