menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Łatwo nie było, ale się udało: wygraliśmy

informacje kołobrzeg, kotwica,drawa,drawskoKotwica Kołobrzeg zmierzyła się dziś na meczu wyjazdowym z Drawą Drawsko Pomorskie. Wygraliśmy i od razu staliśmy się liderem tabeli.


Po przegranej Bałtyku było jasne, że Kotwica ma dziś szanse objąć prowadzenie w tabeli III Ligi Bałtyckiej. Ale Drawa nie jest łatwym przeciwnikiem - ostatni mecz przegraliśmy z drużyną z Drawska 3:2. Pierwsza połowa była dość niemrawa i polegała na przekopywaniu piłki. Widowiska nie było. Ale w drugiej połowie gospodarze zaczęli pokazywać pazury. Bramka Cezarego Szybki była oblężona kilkukrotnie i w pewnym momencie wydawało się, że Drawa zdobyła bramkę. Mieliśmy jednak dużo szczęścia i od razu przystąpiliśmy do kontrataku. Akcja wyprowadzona przez Kotwicę zakończyła się bramką zdobytą przez Tomasza Rydzaka w 60 minucie spotkania. Goście byli tak zdezorientowani, że kolejny wyprowadzony atak skończył się golem. Na 0:2 podwyższył Krzysztof Biegański.

W kolejnych minutach Kotwica miała jeszcze dwie poważne szanse na bramkę, ale i Drawa nie stała z założonymi rękami. Gospodarze regularnie wyprowadzali ataki na bramkę Cezarego Szybki, ale ten bronił dziś doskonale, wspomagany przez defensywę. 3 punkty trafiły do Kołobrzegu, a dzięki nim Kotwica Kołobrzeg z dorobkiem 37 punktów prowadzi w tabeli.
Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.