Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica,arka,gdyniaTo był niezwykle dynamiczny mecz. Obie drużyny zagrały bardzo dobre spotkanie, ale to Kotwica była zdecydowanie lepsza i zostaje liderem tabeli III ligi.


Kotwica utrzymała dobrą passę i wygrała trzecie spotkanie z rzędu. Przez cały mecz pewnie czuliśmy się na boisku i nie pozwalaliśmy gościom na zbyt dużo luzu. Wpływ na to miał również sędzia, który za faule rozdawał żółte kartki i nie patyczkował się z przewinieniami zawodników. Dominacja na murawie zakończyła się bramkami, obie były autorstwa Tomasza Rydzaka. Trzeba przyznać, że ciekawych akcji Kotwica miała więcej, ale zabrakło nam szczęścia, żeby ten mecz zakończyć jeszcze wyższym wynikiem. Liczy się jedna zwycięstwo i 3 punkty, dzięki którym Kotwica nadal jest liderem tabeli z sumą 40 punktów.reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama