Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica,gks,manowo,leśnikJuż w 6 minucie GKS Manowo umieścił piłkę w bramce Kotwicy. Potem było jeszcze gorzej. Dopiero w II połowie Kotwica zmieniła się nie do poznania.


Widać ewidentnie, że lider, jakim jest Kotwica Kołobrzeg, zlekceważył mecz z drużyną z Manowa. Nie potrafiliśmy wyprowadzić żadnej sensownej akcji. Gra od początku się nie układała, co w 6 minucie wykorzystał Tomasz Sęk. To nie był jednak gol motywujący dla naszej drużyny. GKS wyprowadzał konkretne akcje i świetnie radził sobie w defensywie. Zawodnicy Kotwicy to się przewracali, to kopali piłkę nie wiadomo gdzie. W 40 minucie przegrywaliśmy dwoma bramkami, bo gola dla gospodarzy zdobył Konrad Romańczyk. Mieliśmy jeszcze szansę zdobyć bramkę kontaktową przed zejściem do szatni, ale nie udało się.

Po przerwie, na murawie gminnego stadionu w Manowie, zobaczyliśmy zupełnie inną Kotwicę. Zawodnicy od razu przystąpili do ataku na bramkę gości. W sumie, duża część II połowy odbywała się na części boiska należącej do gospodarzy. Wyprowadziliśmy wiele akcji, ale bramkarz GKS Manowo bronił jak zaczarowany. Wreszcie, w 80 minucie sędzia podyktował rzut karny i pierwszą bramkę dla Kotwicy zdobył Jakub Poznański. Gdy wydawało się, że 3 punkty zostaną w Manowie, na 2:2 w 90 minucie wyrównał Krzysztof Biegański.

Kotwica nadal pozostaje liderem tabeli. Zajmujący 2 miejsce Bałtyk Koszalin przegrał z Gwardią Koszalin i spadł na 3 pozycję.

Video ze spotkania w Manowie będzie dostępne w nocy z soboty na niedzielę.reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama