Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, kopernik,unihokejReprezentacja I LO im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu zajęła drugie miejsce na Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego.


Gospodarzami były zawodniczki MLUKS Jedynki Trzebiatów, które w tym roku zdobyły tytuł Mistrza Polski w kategorii juniorek starszych. Zdominowały one rywalizację zajmując pierwsze miejsce. Kołobrzeżanki przegrywając tylko ze złotymi medalistkami, po zaciętym spotkaniu z reprezentacją ze Złocieńca, wróciły do Kołobrzegu ze srebrem. Trenerem drużyny I LO im. Mikołaja Kopernika jest Franciszek Barta.

Kapitan drużyny Kopernika Marta Niewiadomska pod koniec kwietnia wystąpi w reprezentacji Polski Podczas Mistrzostw Świata Juniorek które odbędą się na terenie Wielkopolski. Sprzęt do unihokeja który wykorzystują kołobrzeżanki, został zakupiony dzięki środkom z Miejskiego Programu Pozwiązywania Problemów Alkoholowych.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama