menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Kotwica rozgromiła gości z Potęgowa

informacje kołobrzeg, kotwica,pomorze,potęgowoTakiego wyniku raczej nikt nie obstawiał. Kotwica Kołobrzeg na Stadionie S. Karpiniuka strzeliła 6 bramek Pomorzu Potęgowo, umacniając pozycję lidera.


Drużyna z Kołobrzegu musiała nadrobić ostatnią porażkę w Potęgowie. Od tego pozycja lidera zobowiązywała nie tylko przed kibicami. Do pierwszej bramki potrzeba było 26 minut i rzutu karnego. Szansę dla Kotwicy wykorzystał Tomasz Rydzak. Kotwica ewidentnie dominowała na boisku. Mieliśmy wiele ciekawych akcji, ale dopiero w 35 minucie Rydzak podwyższył na 2:0. Druga połowa to bezdyskusyjne panowanie gospodarzy na murawie. Kotwica wyprowadzała wiele akcji, ale tylko cztery zakończył się zdobyciem gola. Bramki do Kotwicy strzelili: dwie Biegański, Pietras i Skórecki. Kotwica wygrała 6:0 i dalej zajmuje 1 miejsce w tabeli III ligi.Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.