menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Zainaugurowali Dni Olimpiczyka (foto)

informacje kołobrzeg, dni,olimpijczykaUczniowie, samorządowcy i środowisko sportowe naszego województwa, zgromadzone w Hali Milenium, dokonali uroczystego otwarcia Dni Olimpijczyka.


Po ceremoniale olimpijskim, który odbył się w Hali Milenium z mocnymi akcentami kołobrzeskimi (flagę na maszt wciągnęła Joanna Nowicka, a znicz zapalił Dariusz Trafas), zaprezentowani zostali zachodniopomorscy olimpijczycy. Wręczono odznaki Gryfa Zachodniopomorskiego, medale Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz II i III kółka olimpijskie. Warto podkreślić, że sama gala została przygotowana bardzo profesjonalnie i jak wyraził się Stanisław Kopeć, szef Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej, Kołobrzeg, jako miasto-organizator, poprzeczkę ustawił bardzo wysoko. Gali towarzyszyły zawody łucznicze o Puchar Prezydenta Kołobrzegu i turniej piłki nożne dla dzieci o Puchar Dyrektora MOSiR.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.