Overcast Clouds

19°C

Kołobrzeg

28 czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
28 czerwca 2022    
    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

informacje kołobrzeg, turniej,sztanga,wyciskaniaW Hali Milenium odbył się już VIII turniej integracyjny w wyciskaniu sztangi na leżąco o Puchar Prezydenta i Mistrzostwa Powiatu o Puchar Starosty.


Głównym organizatorem turnieju jest fundacja "Kołobrzeg Bez Barier". Tradycyjnie, nie zawiedli zawodnicy, ale także publiczność, która gorąco dopingowała sportowców. Celem turnieju jest popularyzacja dyscypliny olimpijskiej jaką jest wyciskanie sztangi leżąc oraz integracja osób niepełnosprawnych z pełnosprawnymi w środowisku sportowym.

 

informacje kołobrzeg, turniej,sztanga,wyciskania

informacje kołobrzeg, turniej,sztanga,wyciskania

informacje kołobrzeg, turniej,sztanga,wyciskania

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama