Overcast Clouds

19°C

Kołobrzeg

28 czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
28 czerwca 2022    
    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

informacje kołobrzeg, maraton,latarniaDokładnie 42 kilometry i 195 metrów - taką trasę musieli przebiec śmiałkowie, którzy stawili się na II Kołobrzeskim Maratonie. Było ich niemal 400.


W ubiegłym roku było ich niemal 200, w tym już 400. Jak mówili, dopisywała dziś pogoda, nie było za gorąco, ale też nie padało. W kategorii open, najszybszy był Łukasz Wirkus z czasem 2:41 i Urszula Kasztelan z czasem 3:16. W Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego najszybszy był Tomasz Żmuda z czasem 3:08 oraz Magdalena Olejniczak z czasem 3:28.

Jak mówili nasi biegający rozmówcy, biegi są coraz bardziej popularne, a maraton to szansa sprawdzenia swojej wytrzymałości i samego siebie. W dodatku trasa kołobrzeskiego maratonu biegnie terenem nadmorskim, z pięknymi widokami, to też jest brane pod uwagę przez biegaczy. Co więcej, chwalą sobie oni organizację imprezy, oznakowanie trasy czy bogate pakiety startowe. - Biegacze biorą udział w różnych imprezach i widzą różne standardy. My za cel, oprócz kwestii sportowych, postawiliśmy sobie także bezpieczeństwo, dbając o to, aby nasi uczestnicy dobrze zapamiętali Kołobrzeg w swoich sportowych wspomnieniach. Cieszymy się, że wysiłek wielu osób zaangażowanych w to przedsięwzięcie nie idzie na marne - mówi Przemysław Kiełkowski, wiceprezes stowarzyszenia "Kołobrzeg Morzem Sportów" i dyrektor Kołobrzeg Maraton.

 

informacje kołobrzeg, maraton,latarnia

informacje kołobrzeg, maraton,latarnia

informacje kołobrzeg, maraton,latarnia

informacje kołobrzeg, maraton,latarnia

informacje kołobrzeg, maraton,latarnia

informacje kołobrzeg, maraton,latarnia

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama