menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Droga krzyżowa Kotwicy z Polonią (video)

informacje kołobrzeg, kotwica,polonia,gdańskWiele zmarnowanych akcji, bałagan na własnej połowie, słaba obrona, marny atak. Bardziej przypominało to drogę krzyżową, niż mecz piłki nożnej. Ale wygraliśmy.


Polonia Gdańsk zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, stąd mecz z liderem wydawał się formalnością. Nic bardziej mylnego. Od początku goście szanowali piłkę i starali się zagrozić bramce Kotwicy. Różnie im to wychodziło, ale w za to Kotwica, jak już znajdowała się pod bramką Polonii to była tam kompletnie bezskuteczna. Polonia natychmiast wyprowadzała kontratak kilkukrotnie zagrażając w tym meczu bramce Kotwicy. Gdyby nie Cezary Szybka, przegralibyśmy ten mecz i to sromotnie.

W drugiej połowie Kotwica na boisku nieco się ożywiła. W 50 minucie upragnioną przez kibiców bramkę zdobył Krzysztof Biegański. Mieliśmy jeszcze 5 takich akcji, które powinny zakończyć się bramką, ale zabrakło ich wykończenia, a raz gości przed stratą drugiego gola uchroniła poprzeczka. Ostatecznie, Kotwicy udało się wygrać. Jesteśmy liderem tabeli z dorobkiem 53 punktów. Do spokojnego przeczekania do baraży potrzebujemy wygrać jeszcze dwa mecze. Następny mecz z Bałtykiem Koszalin. Nadamy go na żywo, jak zawsze tylko na portalu Miastokolobrzeg.pl. 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.