Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

22 maja 2022    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2022    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


informacje kołobrzeg, kotwica,bałtyk,koszalinKotwica, lider III ligi, zmierzyła się na wyjazdowym meczu derbowym z Bałtykiem Koszalin. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Było ciężko.


I połowa to tak naprawdę przekopywanie piłki pomiędzy bramkarzami. Było kilka ciekawych i groźnych akcji, ale przez 45 minut żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki. Od samego początku było wiadomo, że mecz w Koszalinie będzie trudny. Po powrocie z szatni, Bałtyk natychmiast ruszył do ataku. Po zaangażowaniu zawodników było widać, że walka o zwycięstwo będzie toczyć się do końca - remis nikogo nie satysfakcjonował. Niestety, nie brakowało niesportowego zachowania, w konsekwencji czego najpierw Kotwica, a potem i Bałtyk kontynuowali grę w dziesiątkę (czerwone kartki: Cebulski, Rudziński).

W 52 minucie spotkania pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobywa Łukasz Wiśniewski, a 6 minut później kompletnie zaskoczonego Cezarego Szybkę pokonuje Robert Ziętarski. Bałtyk wygrywa 2:0, ale Kotwica Kołobrzeg wykorzystuje luki w defensywnej grze gospodarzy i w 78 minucie bramkę dla gości zdobywa Patry Pietras, a 5 minut później Kotwica remisuje po golu Jakuba Poznańskiego. Następnie mamy scenariusz z Manowa - obie strony szukają okazji do szybkiego i skutecznego ataku, przy wykorzystaniu zmęczenia drugiej strony. To się nie udaje i 1 punkt jedzie do Kołobrzegu.

W środę o godz. 20 mecz Pucharu Polski KOZPN. Gramy z Gwardią Koszalin. Spotkanie na żywo na portalu Miastokolobrzeg.pl.Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama