Overcast Clouds

19°C

Kołobrzeg

28 czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
28 czerwca 2022    
    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

informacje kołobrzeg, mewa,zawodyW Dobrczu odbyły się Mistrzostwa Młodzików oraz Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych w łucznictwie.


Po raz kolejny bardzo dobrze spisali się zawodnicy Mewy Kołobrzeg. W kategorii młodziczka starsza, Agnieszka Adamowska zajęła 1 miejsce, Sandra Wacławek 2 miejsce, Ewelina Syldatk 3, z kolei na 4 pozycji uplasowała się Maria Świerczyńska. W takim samym składzie, dziewczęta w konkurencji drużynowej zajęły 1 lokatę.

Wśród młodzików starszych, Jan Salicki zajął 1 miejsce, na 5 miejscu uplasował się Konrad Nowicki, na 6 Patryk Markwart, na 10 Krzysztof Grymbski. Podobnie jak młodziczki, drużyna chłopców w tym samym składzie zajęła również 1 lokatę. W kategorii młodziczek młodszych, Ewelina Szymczak uplasowała się na 2 pozycji, Zuzanna Lubińska zajęła 3 pozycję, 7 Beata Szal, 9 Julia Milczarek, 17 Karolina Korzelska oraz 19 Karolina Wołyńska. Drużyna w składzie: Szymczak, Lubińska i Milczarek zajęła 2 miejsce. W kategorii młodzik młodszy, Jan Jakierowicz uplasował się na 11 miejscu, Filip Połaniecki na 13, Michał Cholewa na 18 oraz Bartosz Kościołek na 23.

W punktacji klubowej MEWA Kołobrzeg na 10 klubów zajęła 1 miejsce z wynikiem 39 punktów, wyprzedzając MRKS Gdańsk (27 pkt.) oraz BKS Bydgoszcz (17,67 pkt.)

W Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym, w kategorii juniorka, Kinga Milaszkiewicz zajęła 2 miejsce. W kategorii juniorka młodsza, Dorota Dawid podobnie jak Kinga uplasowała się na 2 pozycji, 3 miejsce zajęła Dominika Brodziak i 4 Patrycja Jagła.

 

informacje kołobrzeg, mewa,zawody

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama