menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***

Kotwica liderem III ligi - czekamy na baraże

informacje kołobrzeg, kotwica,lider,cartusiaTo był niezwykle ciekawy mecz. Kotwicy Kołobrzeg wystarczył remis, aby zdobyć komplet punktów przed końcem rozgrywek ligowych. Wygraliśmy 5:1.

Do tego spotkania mogliśmy przystąpić bez większego stresu. Potrzebowaliśmy jedynie remisu, aby zostać liderem III ligi, ale wiadomo, dla kibiców liczyło się jedynie zwycięstwo. Początkowo, brakowało nam trochę szczęścia i na pierwszą bramkę musieliśmy czekać aż 37 minut. Gola  zrzutu karnego zdobył Jakub Poznański i z tą przewagą zawodnicy udali się do szatni. Dopiero w drugiej połowie rozwiązał się przysłowiowy worek z bramkami. W 62 minucie piękną bramkę zdobywa Tomasz Rydzak, a 3 minuty później na 3:0 podwyższa Krzysztof Biegański. W 77 minucie bramkę kontaktową dla gości strzela Paweł Rzepnikowski, ale pomimo usilnych starań Cartusi Kartuzy, Kotwica była niepokonana. Na koniec spotkania, w 89 minucie gola zdobył Patryk Skórecki, a w 90 minucie na 5:1 podwyższył Krzysztof Biegański. Kotwica wygrała i czekają ją teraz baraże.

Zwycięstwo Kotwicy było długo wyczekiwane przez kibiców. Jednocześnie to nie koniec rozgrywek w ramach III ligi: przed nami mecz w Gdańsku i w Kołobrzegu z zajmującym obecnie przedostatnie miejsce Koralem Dębnica i czas ten trzeba poświęcić na przygotowania do baraży, gdyż jeśli chcemy dalej realnie myśleć o awansie, to pamiętajmy, że zmierzymy się z bardzo silnymi przeciwnikami i mecze te będą trudne. Dziś jednak cieszymy się z pierwszego miejsca w III lidze pomorsko-zachodniopomorskiej. Jesteśmy liderem.