menu

Bardzo dobre lokaty w Zamościu

Kolejne sukcesy zawodniczek Mewy Kołobrzeg, tym razem podczas III rundy Pucharu Polski Juniorów Młodszych, które odbyły się w miniony weekend w Zamościu.


Czwarte miejsce zajęła Magdalena Miller, 7 miejsce Agnieszka Brodziak, 11 miejsce Aleksandra Nowicka, 12 miejsce Oliwia Śliwiana, a 22 miejsce Jagoda Dybowska.
Zespół w wyżej wymienionym składzie zajął 2 miejsce przegrywając w finale  z zespołem Stelli Kielce 193-191.

Po trzech rundach w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Juniorek młodszych prowadzi:

1. Misztal Paulina UKS Piątka Zgierz  46 pkt
2. Miller Magdalena MEWA Kołobrzeg 44 pkt
3. Kłoda Joanna AGROS Zamość 40 pkt
4. Nowicka Aleksandra MEWA   Kołobrzeg 37 pkt

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.