menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

7 goli na wyjeździe, 2 dla Kotwicy (video)

informacje kołobrzeg, kotwica,lechia,gdańskKotwica Kołobrzeg przegrała na meczu wyjazdowym z Lechią Gdańsk. Nasi piłkarze, jak było widać, odpuścili sobie to przedostatnie spotkanie w lidze.


Od początku graliśmy słabo i na "połowę gwizdka". Za to Lechia przystąpiła od razu do ataków na bramkę. W 15 minucie skończyło się to pierwszą straconą bramką, którą zdobył Damian Kugiel. Kotwica natychmiast odpowiedziała kontratakiem. W 18 minucie, Tomasz Rydzak wykonywał rzut rożny. Bramkarz Lechii piąstkował i wbił piłkę do bramki, dając pierwszego gola gościom (tę bramkę przypisano Jakubowi Poznańskiemu, ale na materiale video widać, że nie dotyka on piłki).

Na boisku nadal dominowali gospodarze. Wprost buszowali na połowie gości, stwarzając większe i mniejsze zagrożenia pod bramką. Słaba obrona przyczyniła się do straty drugiej bramki w 36 minucie. Błąd naszych zawodników wykorzystał Kacper Łazaj. Do przerwy było 2:1 dla Lechii.

W drugiej połowie na boisku całkowicie dominowała Lechia. Zawodnicy rozgrywali mecz tak naprawdę na połowie Kotwicy. Regularnie interweniował Cezary Szybka, ale w 49 i 61 minucie nie miał szans na obronę strzałów gospodarzy. Autorem obu bramek był Damian Kugiel. W połowie drugiej połowy do ataku podrywa się Kotwica, stwarzając coraz więcej sytuacji pod bramką gospodarzy. W 72 minucie bramkę zdobywa Krzysztof Biegański. Na boisku było nieco nerwowo, sędzia pokazał kilka żółtych kartek zawodnikom Kotwicy, którzy zamiast grać, zaczęli z nim dyskutować i kontestować jego decyzje. Końcówka meczu również należała do Lechii, która w 88 minucie zdobyła kolejną bramkę. Na 5:2 podwyższył Jakub Kawa.

Przed Kotwicą środowy mecz pucharowy, ostatni mecz ligowy w sobotę i 14 czerwca pierwszy mecz barażowy. Czy nasza drużyna stając przed trudnym przeciwnikiem z Rzeszowa, powinna odpuszczać sobie ostatnie mecze ligowe? Z jednej strony tłumaczą to wyzwania tego tygodnia, ale perspektywa pokazuje, że trzeba walczyć, trenować i zwyciężać.Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.