Light rain

8°C

Kołobrzeg

28 maja 2022    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2022    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


informacje kołobrzeg, futboldzień dzieckaNa euroboisku Futbolowe Centrum Szkolenia Młodzieży w Kołobrzegu wraz z Przedszkolem Różany Dworek zorganizowali festyn Futbolowy Dzień Dziecka.


Pogoda i frekwencja dopisały. Na brak atrakcji nikt nie mógł narzekać. Obok turnieju piłki nożnej, były zabawy z piłką dla najmłodszych pod okiem trenerów FCSM. Przygotowano liczne konkursy: rzutów karnych, strzałów do pustej bramki, ale za to z dużej odległości czy slalom piłkarski i drybling. W piłkę nożną grali nie tylko chłopcy ale także dziewczyny. Na festynie były też atrakcje pozasportowe, jak zjeżdżalnie, malowanie twarzy, plac zabaw plastycznych, gry z klaunami oraz to, co dzieci lubią najbardziej: dużo słodyczy. Cukrowa wata, ciasta, a nawet kiełbaski z grilla były bezpłatne dzięki sponsorom i sympatykom. Nie zabrakło też kołobrzeskich VIP-ów, którzy festyn odwiedzili: członek Zarządu Województwa Anna Mieczkowska, prezydent Janusz Gromek, wicestarosta Mirosław Tessikowski czy członek Zarządu Powiatu Ewa Paśka-Koschel.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama