Overcast Clouds

19°C

Kołobrzeg

28 czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
28 czerwca 2022    
    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

informacje kołobrzeg, wędkarze,dzień dzieckaNad Kanałem Drzewnym odbyły się zawody wędkarskie z udziałem dzieci do lat 14, zorganizowane przez Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kołobrzegu.


W tym roku cały odcinek równoległy do ulicy Zygmuntowskiej wypełniło 36 zawodniczek i zawodników w dwóch grupach wiekowych, do lat 10 i 14 włącznie. Poza najmłodszymi, 5 seniorów rywalizowało o tytuł najlepszego spławikowca Koła. Obecność dorosłych wędkarzy miała na celu zademonstrowanie dzieciom technik i sprzętu na zawodniczym poziomie. W tym roku młodzi wędkarze mogli się przyglądać także przygotowaniu zanęty, którą wykorzystywali w trakcie łowienia.

Po dwóch godzinach sędziowie wyłonili najlepszych. Zwycięzcą w grupie wiekowej do lat 10 został Dawid Ołów, II był Bartosz Nowicki, a III Miłosz Nowakowski. Najlepszym wędkarzem do lat 14 został Adam Skupiewski, II Szymon Sieruga, III Gabriel Krawczyk. Nagrody wręczył, obecny za ceremonii zakończenia zawodów, prezydent Janusz Gromek.

Dzięki nagrodom ufundowanym przez Filipa Żulickiego, właściciela sklepu wędkarskiego przy ulicy Jedności Narodowej w Kołobrzegu, Firmę Jaxon z Poznania i Balsax z Kłodzka, oraz dofinansowaniu uzyskanemu ze Starostwa Powiatowego, zawody mogły być zorganizowane na odpowiednim poziomie, godnym najmłodszych adeptów wędkarstwa.

Z wędkarskim pozdrowieniem
Wiesław Skólmowski

 

informacje kołobrzeg, wędkarze,dzień dziecka

informacje kołobrzeg, wędkarze,dzień dziecka

informacje kołobrzeg, wędkarze,dzień dziecka

informacje kołobrzeg, wędkarze,dzień dziecka

informacje kołobrzeg, wędkarze,dzień dziecka

informacje kołobrzeg, wędkarze,dzień dziecka

informacje kołobrzeg, wędkarze,dzień dziecka

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama