menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Pokonaliśmy Pogoń Szczecin

informacje kołobrzeg, akademia,piłkarskaDzieci z Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg rocznik 2005 rozsławiają  Kołobrzeg i jego okolice. Młodzi piłkarze zwyciężyli w meczu z Pogonią Szczecin.


Powodem do dumy jest ich sukces w prestiżowym turnieju którego finał po dwumiesięcznych zmaganiach eliminacyjnych odbył się wczoraj w Szczecinie "Turniej Deichmanna"- traktowany jako nieoficjalne mistrzostwa Polski do lat 9 (U-9). Nasi chłopcy wygrali w finale z Pogonią Szczecin 3:2 i zdobyli miano mistrza województwa zachodniopomorskiego, tym samym trafiają jako reprezentanci naszego województwa na finał w Opolu 27 czerwca (nieoficjalny finał mistrzostw Polski U-9). Będą grali o tytuł z w gronie 16 najlepszych drużyn z Polski (po jednej z każdego województwa). Prosimy Państwa uprzejmie o zamieszczenie informacji o powyższym wielkim sukcesie naszych chłopaków ze zdjęciami i trzymanie kciuków za kołobrzeską drużynę.

 

informacje kołobrzeg, akademia,piłkarska

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.