Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, kołobrzeg, ursus, warszawaTo był piękny mecz. Kotwica Kołobrzeg, niczym przyczajony smok atakowała znienacka warszawiaków, zdobywając 4 bramki. Mamy ich więc spory zapas.


Potrzebowaliśmy zaliczki w stolicy, aby spokojnie rozgrywać sobotnie spotkanie na własnym stadionie. W środowym meczu barażowym na stadionie w Ursusie nasi zawodnicy grali świetnie, nawet gdy nie było widać, że grali. Wystarczyła chwila, aby wykorzystali słabość przeciwnika i zamienić ją w bramkę. Niestety, pierwszą bramkę w spotkaniu zdobyli gospodarze po świetnej akcji ofensywnej wykończonej przez Dawida Jarczaka w 5 minucie meczu.

Kotwica Kołobrzeg grała spotkanie w swoim rytmie i wypatrywała błędów przeciwnika. Taki popełniła obrona Ursusa w w 17 minucie, pozostawiając bez nadzoru Dawida Ambroziaka, który pięknym strzałem trafił do bramki Dominika Puska. W 23 minucie mamy nieco podobną sytuację. Po kolejnym błędzie gospodarzy, sytuację wykorzystuje Krzysztof Biegański i zamienia ją w bramkę. W 36 minucie faluwoany w polu karnym był Krzysztof Biegański. Sędzia, ku zaskoczeniu wszystkich, nie tylko ukarał bramkarza Ursusa żółtą kartką, to również podyktował rzut karny, ale kołobrzeżanie go nie wykorzystali. Niecelnie strzelał Biegański. Wynik po pierwszej połowie 1:2.

Drugą połowę gospodarze rozpoczęli od wyrównania. Po zamieszaniu w szeregach Kotwicy bramkę zdobył Dawid Jarczak. Po tej stracie ożywili się zawodnicy Kotwicy, którzy zaczęli ostrzeliwać bramkę Ursusa. Wreszcie, w 61 minucie gola zdobył Patryk Pietra, a 7 minut później czwartą bramkę dla Kotwicy zdobył Krzysztof Biegański. Gospodarze próbowali jeszcze szturmować bramkę Cezarego Szybki, mieli kilka ciekawych akcji, ale kończyły się one poza linią końcową, albo piłka trafiała w ręce Cezarego Szybki.

Dzięki takiej zaliczce, Kotwica Kołobrzeg może spokojnie przystąpić do finałowego meczu na własnym boisku w sobotę 28 czerwca. Gdyby nawet, czego nie dopuszczamy, Kotwica nie zdobyła żadnej bramki, To Ursus, aby awansować do II ligi, musi zdobyć ich aż 3. Sobotni mecz, tak jak ten z Warszawy, nadamy na żywo na portalu Miastokolobrzeg.pl.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama