6°C

18 kwietnia 2024    |    Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
18 kwietnia 2024
    Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

informacje kołobrzeg, kotwica,ursusTo ostatni mecz, który dzieli Kotwicę Kołobrzeg od awansu do II ligi. Dziś podejmujemy Ursus Warszawa. Ten mecz wydaje się być formalnością. Nadajemy go na żywo.

Spotkanie komentuje Kacper Pajor, za kamerą Artur Pajor, a nad fotogalerią pracuje Przemek Gryń. Podwyższyliśmy jakość transmisji, co więcej, podczas nadawania można cofnąć się i obejrzeć wybrany fragment meczu. Nie ma limitu widzów. Mecz można oglądać na tabletach i telefonach komórkowych.

W pierwszych minutach spotkania na boisku dominuje Kotwica Kołobrzeg. Mamy lepszy pomysł na grę niż gospodarze, prowadzimy regularne ataki. Od 12 minuty obserwujemy wzmożone akcje Ursusa. Było trochę groźnie pod bramką Cezarego Szybki.

Po faulu ukarany żółtą kartką Krzysztof Cegiełka w 16 minucie spotkania.

Do 25 minuty spotkania mamy bezbramkowy remis.

28 minuta - żółta kartka dla kapitana Kotwicy Łukasza Cebulskiego.

36 minuta - Tomasz Rydzak przed szansą zdobycia bramki, ale piłkę przejmują obrońcy Ursusa.

40 minuta - Tomasz Bejuk zmienił kontuzjowanego Michała Danilczyka.

45 minuta - arbiter główny dolicza 4 minuty do I połowy.

Sędzia kończy pierwszą połowę. Widoczna jest przewaga Kotwicy Kołobrzeg. To biało-niebiescy stworzyli więcej akcji podbramkowych. Ursus próbuje odpowiedzieć na ofensywne zagrania gospodarzy, ale jak na razie jest bezskuteczny. To goście potrzebują zdobyć co najmniej trzy gole i zostało im na to już tylko 45 minut. Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis.

Zaczynamy drugą połowę. W drużynie gości Jakub Lesiak zmienił Sebastiana Sikorę.

Druga część meczu rozpoczyna się galopem Krzysztofa Biegańskiego na bramkę gości, ale zawodnik Kotwicy nie miał komu podać.

49 minuta - Tomasz Rydzak strzela gola!

Tomasz Bejuk wita się z piłką w bramce gości, przewraca się, ale sędzia uznaje to za symulację faulu i karze zawodnika Kotwicy żółtą kartką.

Tomasz Rydzak na bramkę, strzela, ale broni bramkarz gości. Żółtą kartką ukarany Dawid Ambroziak.

Emocjonująca wymiana piłek pomiędzy zawodnikami.