menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Pierwszy remis w II lidze (foto, video)

informacje kołobrzeg, kotwica, puszcza, niepołomiceKotwica Kołobrzeg zmierzyła się z Puszczą Niepołomice. Pierwsza połowa należała do gospodarzy, druga do gości. Mecz zakończył się remisem 1:1.


Pierwsza połowa to ewidentnie przewaga Kotwicy. Na początku oba zespoły grały dość defensywnie, ale potem gospodarze urządzali sobie regularne rajdy pod bramkę Puszczy. Krzysztof Biegański kilka razy witał się z piłką, ale rozmijał z bramką, aby wreszcie w 42 minucie po tym, gdy uderzona piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki, dać Kotwicy prowadzenie. Niestety, szkoda tych kilku straconych szans, bo wynik do szatni powinien być wyższy.

W drugiej połowie, Kotwica jakby wyluzowała, za to za grę wzięli się goście. Pod naszą bramką  w obronie panował bałagan, piłkarze kilkukrotnie się gubili i mieliśmy sporo szczęścia, ale świetnie bronił Mateusz Mika. W tym czasie pod bramką dwukrotnie pojawiał się Krzysztof Zaremba. Raz zeszła mu piłka, za drugim razem bronił Mika. Za trzecim razem Puszcza Niepołomice cieszyła się zdobytą bramką i remisem, którym zakończył się mecz inaugurujący II ligę w Kołobrzegu.

Warto zaznaczyć, że na początku spotkania, kapitan drużyny - Krzysztof Biegański, otrzymał puchar za zwycięstwo Kotwicy w III lidze. Natomiast podczas konferencji prasowej, trener Wiesław Bańkosz wyjaśnił dziennikarzom nieobecność Cezarego Szybki. Szybkę czeka długa rehabilitacja po doznanej kontuzji i na razie pozostanie bramkarzem rezerwowym.informacje kołobrzeg, kotwica, puszcza, niepołomice

informacje kołobrzeg, kotwica, puszcza, niepołomice

informacje kołobrzeg, kotwica, puszcza, niepołomice

informacje kołobrzeg, kotwica, puszcza, niepołomice

informacje kołobrzeg, kotwica, puszcza, niepołomice

informacje kołobrzeg, kotwica, puszcza, niepołomice

informacje kołobrzeg, kotwica, puszcza, niepołomice

informacje kołobrzeg, kotwica, puszcza, niepołomice

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.