Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, łuczniczki,gromek,milaszkiewicz,śliwianaKinga Milaszkiewicz oraz Oliwia Śliwiana, wraz z opiekunami, w tym Joanną Nowicką, po ostatnich zwycięstwach pojawiły się na spotkaniu u Janusza Gromka.


Nie ulega wątpliwości, że do sukcesów łuczniczek z kołobrzeskiej "Mewy" zdążyliśmy się przyzwyczaić. Jak nie złota Milaszkiewicz, to złota Śliwiana, albo obie złote, a do tego świetne wyniki i medale pozostałych zawodników. Prezydent pogratulował zawodniczkom, a trenerom i opiekunom podziękował za wysiłek przy przygotowaniu młodej kadry.

 

informacje kołobrzeg, łuczniczki,gromek,milaszkiewicz,śliwiana

informacje kołobrzeg, łuczniczki,gromek,milaszkiewicz,śliwiana

informacje kołobrzeg, łuczniczki,gromek,milaszkiewicz,śliwiana

informacje kołobrzeg, łuczniczki,gromek,milaszkiewicz,śliwiana

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama