menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Kolejna przegrana Kotwicy (video)

kotwica, kołobrzeg, legionovia, legionowoWynikiem 1:3 zakończyło się trzecie spotkanie Kotwicy Kołobrzeg w II lidze. Niestety, to druga porażka z rzędu. Obecnie zajmujemy 16 miejsce w tabeli.


Legionovia Legionowo okazała się dla Kotwicy zbyt silna. I choć od początku zawodnicy Kotwicy panowali na boisku, a w 23 minucie objęli prowadzenie po bramce Patryka Skóreckiego, to jednak na niewiele się zdało. W 29 minucie gola strzelił Saša Kovjenič. Utrata bramki jakby podcięła skrzydła gospodarzom. Do końca drugiej połowy nie potrafiliśmy wykorzystać żadnej sytuacji, za to Legionovia radziła sobie świetnie. Wystarczyło przekopanie piłki pod naszą bramkę, aby było niebezpiecznie. Skończyło się to utratą drugiej bramki w 38 minucie po strzale Sebastiana Czapy, a w drugiej połowie było jeszcze gorzej - jakby pomiędzy piłkarzami brakowało komunikacji. Szli środkiem pola i po wymęczonej akcji oddawali piłkę kolegom, o ile im się to udało. Natomiast kontrataki gości były bardzo niebezpieczne. Zresztą, wystarczyło zwykłe przekopanie piłki pod naszą bramkę, aby obrona musiała się nabiegać, a nasz bramkarz sporo natrudzić. W 80 minucie Legionovia zdobyła zasłużoną trzecią bramkę autorstwa Lazara Pavicia.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.