menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Regionalne Zawody Jeździeckie

budzistowo, zawodyW stadninie koni Andrzeja Michalskiego w Budzistowie odbyły się kolejne Regionalne Zawody Jeździeckie. Nie zabrakło sportowych emocji i miłośników koni.


Słoneczna pogoda towarzyszyła uczestnikom zawodów w budzistowskiej stadninie koni. Na hipodromie pojawiło się kilkudziesięciu zawodników, którzy zmierzyli się w jeździe na czas. Gratulacje zwycięzcom i uczestnikom składał m.in. poseł Czesław Hoc oraz nadinspektor Marek Działoszyński, komendant główny Policji.

 

budzistowo, zawody

budzistowo, zawody

budzistowo, zawody

budzistowo, zawody

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.