menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

25 Bieg Solidarności (fotoreportaż)

kołobrzeg, bieg, solidarnościSłynna "dziesiątka" ulicami Kołobrzegu, czyli Bieg Solidarności, cieszył się jeszcze większą popularnością. W 25 biegu wystartowało 238 osób.


Ulicami Kołobrzegu przebiegli prawdziwi biegacze i ci, którzy biegać lubią. Po raz 25 zawodnicy walczyli o Puchar Przewodniczącego Solidarności. Do przebiegnięcia było 10 kilometrów ulicami miasta. Zwycięstwo przypadło Krzysztofowi Gosiewskiemu z LKS Ostromecko. Nie zabrakło zawodników z Kołobrzegu, jak Klaudii Rubanowicz, Jacka Woźniaka, Zbigniewa Malinowskiego czy kołobrzeskiego strażaka Romana Smołucha.

Bieg Solidarności tradycyjnie poprowadził Andrzej Pyszora, który przekazał nam najważniejsze wyniki.









Nr startowy Nazwisko Imię Miejscowość Kat wiekowa Miejsce w kat. Czas
143 Gosiewski Krzysztof M2 1 00:30:23
66 Drwal Piotr Ustka M4 1 00:30:33
17 Kuzmichow Oleksandr Ukraina M2 2 00:31:26
33 Łukaszewski Patryk Gniezno N 1 00:32:58
53 Witkowski Mateusz Koszalin M2 3 00:33:42
79 Misiurek Krzysztof Mlementowice NW 1 00:33:43
226 Szymański Sylwester M4 2 00:35:12
118 Wąsicki Sebastian Lębork M2 4 00:35:15
31 Kwieciński Bartosz Sień M1 1 00:35:19
117 Paprocka Ewelina Nowa Wieś Lęborska K2 1 00:35:45
124 Skoneczny Waldemar M4 3 00:35:51
52 Kruczkowski Damian Złocieniec M2 5 00:36:10
176 Burzyński Aleksander Słupsk M3 1 00:36:20
93 Naglacki Grzegorz Szczecin M4 4 00:36:57
67 Witkiewicz Eryk Białogard M3 2 00:36:57
174 Danielecki Daniel M2 6 00:37:07
219 Goźliński Tadeusz Świdwin M5 1 00:37:09
147 Szczepaniak Grzegorz M3 3 00:37:10
145 Żaroń Sławomir Bydgoszcz M5 2 00:37:13
27 Mierzwa Witold Darłowo M4 5 00:37:20
54 Kuncewicz Robert Złocieniec M3 4 00:37:23
16 Szpeciński Przemek Rymań M1 2 00:37:31
92 Kliczka Kamil M4 6 00:37:39
141 Pochranowicz Aleksandra Biały Bór K2 2 00:37:47
115 Żmuda Tomasz Kołobrzeg M3 5 00:37:51
125 Barański Bogusław M5 3 00:38:00
109 Lebo Maria Bielsko Biała K3 1 00:38:12
26 Wiśniewski Mieczysław Słupsk M6 1 00:38:28
222 Hoc Marek M3 6 00:38:40
139 Lecki Mateusz M2 7 00:38:41
50 Bartkowiak Janusz Połczyn Zdrój M2 8 00:38:46
209 Marcinkowski Marek Malbork M2 9 00:38:53
138 Borek Monika Złocieniec K3 2 00:38:57
137 Borek Krzysztof Złocieniec M3 7 00:38:57
155 Kędzierski Andrzej N 2 00:38:59
48 Wojtalik Łukasz Połczyn Zdrój M3 8 00:39:07
198 Bienkowski Rafał Kołobrzeg M4 7 00:39:14
128 Fido Adam Mrzeżyno M3 9 00:39:21
19 Łodziato Rafał Szczecinek M1 3 00:39:25
42 Szarłata Piotr M2 10 00:39:26
21 Gołembiewski Marek Bydgoszcz M4 8 00:39:28
71 Barnaś Krzysztof M3 10 00:39:30
28 Niewiadomski Igor Kołobrzeg M2 11 00:39:39
7 Piecyk Robert Kołobrzeg M3 11 00:39:43
152 Morawski Janusz Kołobrzeg M4 9 00:39:48
68 Witkiewicz Magdalena Białogard K3 3 00:39:55
132 Barczewski Daniel M3 12 00:39:59
126 Polański Dariusz Mrzeżyno M4 10 00:40:10
199 Pakuła Paweł Niechlów M3 13 00:40:14
134 Walasek Robert M2 12 00:40:25
35 Ostrowski Marian Złocieniec M6 2 00:40:36
163 Wasiluk Paweł Tomaszów Mazowiecki M3 14 00:40:42
129 Barański Przemysław Szczecin M2 13 00:40:46
1 Plata Tadeusz Szczecin M6 3 00:40:47
51 Zwoliński Jan Koszalin M4 11 00:40:51
73 Biedrzycki Krzysztof M4 12 00:40:57
218 Karcz Artur Mrzeżyno M3 15 00:41:16
34 Gaj Paulina Kraków K2 3 00:41:22
168 Kotara-Pałka Małgorzata K3 4 00:41:26
72 Sobczyk Łukasz M3 16 00:41:45
102 Kucharska Aleksandra Szczecinek K1 1 00:41:55
211 Stanewski Jan M5 4 00:41:58
161 Staliś Robert M3 17 00:42:01
69 Dziuba Leszek Białogard M5 5 00:42:03
85 Walter Przemysław Białogard M4 13 00:42:18
127 Hołub Kamil M3 18 00:42:22
58 Cyman Ryszard Nowa Wieś Lęborska N 3 00:42:29
235 Wszelaki Marcin M4 14 00:42:37
3 Kraskiewicz Bartosz Szczecin M1 4 00:42:43
65 Majer Mieczysław Kędzierzyn Koźle M6 4 00:42:45
166 Czyrny Łukasz M3 19 00:42:50
224 Placha Bartosz Kołobrzeg M2 14 00:42:51
108 Bierkus Mirosław M5 6 00:42:51
184 Wojtasiński Daniel Częstochowa M3 20 00:42:54
2 Potasznik Artur Szczecin M4 15 00:42:57
221 Kulawin Anna K2 4 00:42:58
162 Korzeniewski Robert M2 15 00:43:19
212 Walidewski Adam M3 21 00:43:27
183 Kościelniak Robert M5 7 00:43:31
47 Romej Elżbieta Łobez K5 1 00:43:33
185 Koczwara Radosław M3 22 00:43:49
63 Ziomko Rafał Kołobrzeg M4 16 00:43:49
89 Ochota Jerzy Police M6 5 00:43:52
8 Wasilewska Paulina K1 2 00:43:54
207 Walendziak Ryszard M4 17 00:43:59
214 Kisiel Mariusz Kołobrzeg M2 16 00:43:59
106 Nowicki Michał M3 23 00:44:01
123 Adamczyk Krzysztof Stargard Szczeciński M5 8 00:44:25
9 Semenowicz Zbigniew Kołobrzeg M3 24 00:44:25
91 Szczutkowski Romuald Łódź M4 18 00:44:25
121 Trawicki Roman Połczyn Zdrój M5 9 00:44:25
96 Lodzkowski Andrzej Murowana Goślina NW 2 00:44:44
160 Tabaka Waldemar M4 19 00:44:50
194 Kuczera Przemysław Kołobrzeg M3 25 00:44:51
146 Krasśniewski Cezary M4 20 00:44:52
205 Januszkiewicz Łukasz Kołobrzeg M2 17 00:44:54
4 Smoliński Stanisław Szczecin M6 6 00:44:55
136 Klimaszewski Sławomir M4 21 00:44:56
59 Didłuch Jacek Kołobrzeg M3 26 00:44:57
234 Zawadzki Damian M3 27 00:44:59
119 Kszczanowicz Jacek Kołobrzeg M4 22 00:45:03
80 Czyżewski Janusz Kołobrzeg M5 10 00:45:08
12 Trott Daniel Kołobrzeg M4 23 00:45:24
116 Chełek Tomasz Gniezno M3 28 00:45:28
20 Małecki Damian Piła N 4 00:45:30
150 Szczepaniak Łukasz M3 29 00:45:32
140 Pitroch Anna Biały Bór K1 3 00:45:33
170 Moszyński Jacek Koszalin M5 11 00:45:34
88 Grzesik Jadwiga K3 5 00:45:35
75 Lenkiewicz Piotr M3 30 00:45:51
178 Rawski Jarosław Słupsk M4 24 00:45:51
122 Lemborowicz Marek Połczyn Zdrój M5 12 00:45:58
114 Torcz Karol Kołobrzeg M3 31 00:45:59
238 Rybak Tadeusz M4 25 00:46:01
5 Filarowski Stefan Kołobrzeg M4 26 00:46:05
13 Bartoszuk Adam Kołobrzeg M3 32 00:46:06
97 Lizak Grzegorz M3 33 00:46:16
165 Komza Marek M4 27 00:46:24
157 Półtorzycki Jakub Wrocław M1 5 00:46:29
37 Mieczkowski Michał Kołobrzeg M5 13 00:46:31
154 Rama Janusz M4 28 00:46:31
25 Ciszewski Arkadiusz Wrocław M3 34 00:46:32
225 Kabaciński Dawid Kołobrzeg M3 35 00:46:32
227 Ostapko Mateusz Kamień Pomorski M1 6 00:46:39
177 Kruszewski Jan Świeżawa M6 7 00:46:40
86 Krzanowski Marcin Białogard M3 36 00:46:44
190 Kubik Monika Dolaszewo K4 1 00:46:45
36 Żakowska Dominika Szczecinek K1 4 00:46:56
158 Półtorzycki Paweł Wrocław M4 29 00:46:56
24 Węglowski Maciej M4 30 00:47:04
223 Alaba Jerzy Białogard M5 14 00:47:11
110 Markowski Andrzej N 5 00:47:15
197 Stankiewicz Karol M3 37 00:47:18
187 Wyszkowski Macrin M4 31 00:47:21
133 Lewandowska Katarzyna K3 6 00:47:26
32 Ignasiak Jan Sieradz NW 3 00:47:27
164 Ochocki Michał M3 38 00:47:33
196 Bednarczyk Piotr Zieleniewo M4 32 00:47:36
148 Zalewski Józef M7 1 00:47:36
70 Pereskocka Renata Keiserslautern K3 7 00:47:38
201 Kielek Jakub M2 18 00:47:42
41 Wiliński Marek M5 15 00:48:01
193 Okoń Stanisław Kołobrzeg M4 33 00:48:02
95 Biedrzycka Joanna Stary Borek K3 8 00:48:03
189 Pietrzycki Adrian Koszalin M3 39 00:48:11
200 Litwinowicz Renata K3 9 00:48:18
84 Walter Joanna Białogard K4 2 00:48:30
217 Dank Marcin M3 40 00:48:34
23 Hańczyk Joanna Środa Wlkp K1 5 00:48:39
60 Trzeciak Dariusz Kołobrzeg M4 34 00:48:49
49 Belica Szymon Połczyn Zdrój M3 41 00:48:57
179 Czyż Izabela Słupsk K3 10 00:49:07
112 Dzieszuk Dariusz M4 35 00:49:07
94 Kudłaty Maciej M3 42 00:49:22
151 Szczepaniak Marek M3 43 00:49:23
77 Szostek Aneta Postomino K4 3 00:49:30
55 Sugier Michał Koszalin M3 44 00:49:33
186 Zwierzyński Bartosz Poznań M1 7 00:49:40
100 Marcinkowski Łukasz Człuchów M3 45 00:49:42
43 Smołuch Roman Kołobrzeg M2 19 00:49:46
204 Chmielniak Dawid Czechowice M2 20 00:49:47
14 Kaczmarek Tomasz Poznań M3 46 00:49:52
230 Kilar Tomasz Koszalin M4 36 00:49:57
180 Nijak Andrzej Kołobrzeg M5 16 00:49:57
46 Draczyński Zygmunt Łobez M6 8 00:49:57
6 Opaliński Stanisław M5 17 00:49:58
74 Lenkiewicz Marta Trzebiatów K2 5 00:50:04
169 Krzewińska Małgorzata Koszalin K5 2 00:50:05
113 Krusche Jacek FC. Postessen M4 37 00:50:28
215 Potempa Piotr Karol M4 38 00:50:37
195 Bednarczyk Anna Zieleniewo K4 4 00:50:38
81 Grzybowski Piotr Szczeglino Nowe M3 47 00:50:40
78 Kazusek Jan Postomino M6 9 00:50:41
182 Hinnel Grzegorz M6 10 00:50:42
135 Klimaszewska Dagmara K4 5 00:50:46
111 Karnicki Zygmunt M5 18 00:51:03
120 Urban Mieczysław Rawicz M6 11 00:51:22
44 Głowacki Jerzy Poznań M6 12 00:51:35
30 Filip Bartosz Białogard M3 48 00:51:37
213 Starzyński Michał M3 49 00:51:39
192 Nojnicz-Makulec Magdalena K3 11 00:51:42
61 Trzeciak Anna Kołobrzeg K4 6 00:51:45
101 Konkel Joanna Sławno K4 7 00:51:47
142 Hryszkiewicz Stan M6 13 00:51:59
40 Kozłowski Adrian Połczyn Zdrój M2 21 00:52:04
76 Ściesiński Kamil Trzebiatów M2 22 00:52:13
45 Rubanowicz Claudia Kołobrzeg K3 12 00:52:13
64 Majer-Milczarek Magdalena Kędzierzyn Koźle K3 13 00:53:01
203 Świderski Paweł Kołobrzeg M2 23 00:53:21
83 Jutrzenka-Trzebiatowska Agnieszka K4 8 00:53:23
29 Madejka Anna Wilkszyn K4 9 00:53:28
188 Pietrasz Natalia Charzyno K2 6 00:53:45
231 Śmieliński Sławomir M5 19 00:53:58
104 Sobolewski Marek Koszalin M4 39 00:54:17
10 Kieling Anna Barwice K5 3 00:54:30
11 Kieling Mariusz Barwice M5 20 00:54:30
18 Stopnicki Ignacy Ustka M7 2 00:54:36
82 Palej Piotr Lędziny M5 21 00:54:36
236 Grabowski Paweł M4 40 00:54:40
237 Grabowski Błażej M2 24 00:54:40
216 Sikora Tomasz Świdwin M5 22 00:55:01
22 Griesa Dariusz Kołobrzeg M3 50 00:55:04
220 Siedlecki Tomasz Kołobrzeg M3 51 00:55:15
233 Kabata Jacek Mrzeżyno M4 41 00:55:17
232 Ukraiński Sławomir M4 42 00:55:19
99 Barzyk Ewa Londyn K3 14 00:55:20
98 Barzyk Łukasz Londyn M3 52 00:55:21
103 Kurzyńska Natalia Koszalin K3 15 00:55:27
15 Panas Małgorzata Kołobrzeg K4 10 00:55:33
57 Dawid Jerzy M6 14 00:55:47
228 Buś Piotr Nowę Pęba M4 43 00:55:49
210 Rudzki Jacek M2 25 00:55:51
39 Sobczyk Gabriela Racibórz K4 11 00:55:55
167 Woźniak Jacek Kołobrzeg M4 44 00:56:22
191 Miękczyńska Marta Świdwin K3 16 00:56:33
131 Uznański Ryszard M4 45 00:56:47
130 Uznańska Agata K5 4 00:56:47
107 Goj Jerzy M5 23 00:57:12
229 Stolarczyk Łukasz Koszalin M2 26 00:57:21
159 Tobiczyk Maciej M3 53 00:57:47
208 Staszehska Małgorzata K3 17 00:58:16
171 Horniatkiewicz Małgorzata Zieleniewo K4 12 00:58:59
56 Gawrychowski Krzysztof Drzonowo M5 24 00:59:28
90 Szczutkowska Monika Łódź K4 13 01:00:09
206 Kamiński Tomasz Kołobrzeg M2 27 01:00:27
181 Kaniewicz Joanna Warszawa K4 14 01:00:54
105 Malinowski Zbigniew M6 15 01:02:09
87 Pióro Ewa Kołobrzeg K3 18 01:02:10
202 Schmidt Dariusz Kołobrzeg M5 25 01:03:11
156 Półtorzycka Aneta Wrocław K4 15 01:03:57
173 Kozłowiecka Małgorzata N 6 01:04:13
172 Kozłowiecki Waldemar M6 16 01:04:14
38 Adler Marcin Poznań M3 54 01:04:27
175 Walo Zbigniew Koszalin N 7 01:09:49
149 Bartnik Marian M7 3 01:17:14
62 Świderek Feliks Kołobrzeg M6 17 01:33:10









M






Wiek od Wiek do Kat Wiek do Kat

1998 1995 M1 1995 K1

1994 1985 M2 1985 K2

1984 1975 M3 1975 K3

1974 1965 M4 1965 K4

1964 1955 M5 1955 K5

1954 1945 M6 1945 K6

1944 M7 K7







NW - niepełnosprawni z widoczną niepełnosprawnością


N - niepełnosprawni z niewidoczną niepełnosprawnością




Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.