menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Piękne widowisko, radość kibiców (video)

kołobrzeg, kotwica, błękitni, stargardKotwica Kołobrzeg wygrała w Błękitnymi Stargard 4:3. To był mecz wiary i nadziei, radości i szczęścia, ale przede wszystkim mecz nerwów. Pierwsza wygrana w II lidze.


A zaczęło się fatalnie, wręcz tragicznie. Trener Bańkosz na konferencji komentował, że o mało po pierwszej połowie nie zszedł na zawał serca. Bo choć mecz zaczęliśmy nieźle, to jednak goście bardzo szybko zdobyli dwie bramki. W 13 minucie Kamolę pokonał Oskar Fijałkowski, a w 25 minucie Rafał Gutowski. Obie bramki Błękitni zdobyli po fatalnych błędach Kotwicy i złej obronie bramkarza. Bańkosz był już gotów zmienić Kamolę, ale postanowił zaczekać do końca I połowy. Wydawało się, że Gutowski wbił nam gwoździa do trumny, zdobywając dla gości trzecią bramkę w 38 minucie.

W przerwie, na trybunach dało się słyszeć głos zawodu. Mało kto wierzył, że możliwe jest zwycięstwo. Kibice znają postępy Kotwicy w II lidze i byli przygotowani na wyrok na Kotwicy. Tymczasem Wiesław Bańkosz dokonał zmiany i postawił wszystko na jedną kartę. Od początku drugiej połowy oglądaliśmy zupełnie inną drużynę. Już w 47 minucie Maciej Ropiejko strzelił pierwszego gola. Wydawało się z początku, że mieliśmy sporo szczęścia, ale zawodnicy Kotwicy świetnie radzili sobie na boisku, mieli dobre podania, szybkie przejęcia i uderzali wprost na bramkę. Graliśmy również dobrze w defensywie. Przerywaliśmy akcję i wyprowadzaliśmy kontratak. W 60 minucie bramkę zdobywa Tomasz Rydzak, a w 71 minucie na 3:3 wynik podwyższa Krzysztof Biegański. Na stadionie wrze. Kibice nie wierzą własnym oczom. A to nie koniec!

W 81 minucie Kotwica ma rzut rożny. Niestety, został on nieco przestrzelony, piłka odbija się od głowy jednego z napastników gości i trafia na nogę Tomasza Rydzaka, który pewnie wbija ją do bramki z odległości 30 metrów. Emocje sięgają zenitu. Kibice wstają z miejsc i krzyczą z radości. Przez kolejne minuty trwa walka o utrzymanie wyniku. Kilka razy było groźnie, ale nie straciliśmy instynktu. Dzięki temu, Kotwica wygrała swój pierwszy mecz w II lidze.

Więcej informacji z konferencji prasowej w materiale video. Od dziś również, o czym już informowaliśmy, nie będziemy zamieszczali retransmisji spotkań, a jedynie skrót meczu wraz z konferencją prasową.

{mp4}kotwica_blekitni{/mp4}

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.