menu
Ogłoszenia ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

I liga dla Solnego Grzybowo

W Drużynowych Mistrzostwach Polski II Ligi Szachowej Juniorów, w Chełmie  drużyna Solnego Grzybowo zajęła drugą pozycję i awans do I ligi.
6 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażka - to wystarczyło, żeby zawodnicy z Grzybowa uplasowali się na premiowanej pozycji. Lepsza była tylko drużyna z Krakowa.

Udział w mistrzostwach w Chełmie wzięli: Maciej Adamowicz (zdobywca 6,5 pkt), Marek Duszkiewicz (6,5 pkt), Jakub Gabryjałowicz (6,5 pkt), Maciej Kowalski (8,5 pkt), Agata Przybylska (7,5 pkt) i Julia Antolak (5,5 pkt). Zawodnicy grali pod okiem trenera - Jagody Gołek.

Wysoka lokata i awans do I ligi to duży sukces Solnego Grzybowo, tym bardziej, że pokonali uznane drużyny ze znanych i utytułowanych klubów.

Fot. Solny Grzybowo

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.