menu

Eliminacje w siatkówce plażowej mężczyzn

Dobiegły końca eliminacje mistrzostw Polski w siatkówce plażowej mężczyzn. Beach Ball Tour 2010 w Kołobrzegu zwyciężyli Piotr Janiak i Sebastian Sobczak.


Do turnieju w Kołobrzegu zgłosiło się 31 par, a zwycięzcami tych eliminacji została para Piotr Janiak i Sebastian Sobczak, którzy zagrali pierwszy raz w sezonie w turnieju z cyklu Beach Ball Tour 2010 w Kołobrzegu. Sprawili oni wielką niespodziankę oraz stworzyli niesamowicie emocjonujące widowisko. W trzeciej rundzie pokonali w dwóch setach 21:17, 21:19 rozstawionych z numerem 1 Grzegorza Klimka i Dominika Witczaka. Finał już za 2 tygodnie w Niechorzu.

Tekst i fot. BBT

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.