Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kołobrzeska plaża na drugim miejscu

plaża,kołobrzeg,rankingAwans o cztery miejsca na pozycję wicelidera odnotowała nasza plaża w tegorocznym rankingu "Onetu". Wreszcie zostaliśmy tam dostrzeżeni.

Jak w ciepłe dni chronić się przed meszkami?

meszkiW tym roku nie ma plagi komarów, nawet osy nie są tak złośliwe. Za to we znaki turystom mogą dawać się meszki. Potrafią pokąsać jak rasowy komar.

Maraton rowerowy na kołobrzeskim molo

rower,maraton,molo,kołobrzegSunset Bike Molo Maraton - to ciekawa impreza, która odbyła się na molo i nie była związana z wyścigiem na rowerze jako takim. Chętnych nie brakowało.

Road Show McDonald's przy latarni

mcdonalds,show,kołobrzegW Kołobrzegu wystartowała trasa McDonald’s w ramach kampanii „Nasze Produkty, Twoje Pytania”. Wielka amerykańska ciężarówka stanęła pod latarnią morską.

Pokazy siłaczy letnią atrakcją

strong,kołobrzegW Arka Medical Spa odbyły się pokazy jednych z najsilniejszych ludzi w Polsce. Potęga ich ramion i nóg wielu wprawiła w prawdziwe osłupienie.

Od środy turyści zapłacą za falochron

falochron,kołobrzegJak już pisaliśmy, od 1 lipca zmieniają się zasady korzystania z Falochronu Wschodniego im. Franciszka Niewidziajło. Zarząd Portu wprowadza tam opłaty: 1 zł.

Z książką dookoła świata w wakacje

Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima zaprasza dzieci w wieku szkolnym na X Wakacyjne Spotkania "Z Książką Dookoła Świata". Wstęp wolny.

Atrakcje miasta Kołobrzeg i okolicy

informacje kołobrzeg, moloKołobrzeg to miejsce, gdzie warto spędzić urlop. Poza morzem i pięknymi plażami, nie brakuje tu atrakcji, które uatrakcyjnią Twój pobyt w każdym terminie.

Imprezy w Kołobrzegu w sezonie 2015

W sezonie, w Kołobrzegu odbywa się wiele imprez, po kilkanaście każdego dnia. Są festiwale, koncerty, występy i wiele innych atrakcji dla każdego.

Koncertowe otwarcie lata 27 i 28 czerwca

dwójka,zet,kołobrzegRok temu, był to prawdziwy hit sezonu. W tym roku także Kołobrzeg zainauguruje lato z Radiem ZET i telewizyjną "Dwójką". Koncert przy Kamiennym Szańcu.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama