Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Uczniowie spali w "Szóstce"W ostatni weekend uczniowie z SP 6 mieli okazję przeżyć niezwykłą przygodę. Szkoła na jedną noc przeobraziła się w mini hotel, w którym rozgościli się uczniowie klas drugich.


W piątkowy wieczór chętni uczniowie zameldowali się w szkole. Każdy dźwigał ze sobą torbę, śpiwór, poduszkę, ukochaną przytulankę oraz sprzęt, który był niezbędny czyli latarkę. Podczas tej „szalonej" nocy działy się niesamowite rzeczy… Czego tam nie było? Spędzanie czasu w szkolnych zakamarkach, odkrywanie murów szkoły, wesołe sportowe zmagania w sali gimnastycznej, wspólne tworzenie plakatów, tańce, gra aktorska to tylko niektóre z propozycji czekające na dzieci i ich panie.

Podczas wspólnej zabawy czas bardzo szybko płynął, więc nawet nie zauważono, kiedy była już północ. Wtedy nadszedł najbardziej wyczekiwany punkt programu - przejście z latarkami i kolorowymi światełkami po nieoświetlonej szkole. Lekko zmęczeni, ale nadal rozemocjonowani uczestnicy zabawy udali się celem przygotowania sobie miejsca do spania. Na koniec, sala gimnastyczna zamieniła się w kino „Na dużym ekranie", gdzie uczniowie obejrzeli zabawną bajkę.

Uczniowie spali w "Szóstce"
Uczniowie spali w "Szóstce"
Uczniowie spali w "Szóstce"
Uczniowie spali w "Szóstce"

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama