Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Amatorski Turniej BilardowyW Zespole Szkół Morskich na terenie internatu odbył się IV Powiatowy Amatorski Turniej Bilardowy Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych Miasta Kołobrzeg.


W odpowiedzi na wysłane wcześniej zaproszenia wraz z regulaminem i kartami zgłoszeń do udziału w turnieju zgłosiło się 14 zawodników z siedmiu szkół ponadgimnazjalnych powiatu kołobrzeskiego oraz 8 zawodników reprezentujących 4 gimnazja kołobrzeskie.

Turniej rozpoczął się o godz. 9.00. uroczystym powitaniem uczestników przez dyrektor Jolantę Żbikowską i wicestarostę Helenę Rudzis-Gruchałę oraz krótkim przypomnieniem najważniejszych zasad gry. Rozgrywki odbywały się jednocześnie na dwóch stołach pod okiem wychowawców internatu Waldemara Skawińskiego i Michała Szmyta w roli sędziów. Zwycięzcą turnieju w kategorii szkół ponadgimnazjalnych został Szymon Siamburski z Zespołu Szkół Morskich, na drugim miejscu Radosław Mittelsztädt z Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza, na trzecim Przemysław Borowski z Zespołu Szkół Morskich. W kategorii szkół gimnazjalnych pierwsze miejsce zajął Mikołaj Hukowski z Gimnazjum nr 3, drugie miejsce zajął Kevin Kmiecik ze Społecznego Gimnazjum w Radzikowie, trzecie natomiast  Patryk Lewandowski również ze Społecznego Gimnazjum w Radzikowie.

Turniej sfinansowany był z dotacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania  Problemów Alkoholowych i był jednym z różnorodnych zajęć i programów profilaktycznych dla uczniów, których łączna kwota na rok 2015 wyniosła 7 tysięcy złotych.

Michał Szmyt
Amatorski Turniej Bilardowy
Amatorski Turniej Bilardowy
Amatorski Turniej Bilardowy
Amatorski Turniej Bilardowy
Amatorski Turniej Bilardowy

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama