Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Morska Kraina placówką 201517 grudnia 2015, na uroczystej gali w Polskiej Agencji Prasowej w Warszawie dyrektor szkoły Dorota Żurawska-Nowak odebrała certyfikat Godło Szkoły Podstawowej Roku 2015. Chwili tej towarzyszyła profesor Edyta Gruszczyk-Kolczyńska, która dała początek szkole, inspirując kadrę i rodziców przedszkola „Morska Kraina” do realizacji kolejnego etapu edukacyjnego, w oparciu o założenia programu dziecięcej matematyki i rozwijania zdolności u małych dzieci.


Konkurs miał na celu nagrodzenie instytucji edukacyjnych, które oferują atrakcyjne programy dydaktyczne, realizowane w atmosferze przyjaznej i otwartej na potrzeby podopiecznych, uczniów i studentów. Nominacje przyznawał organizator konkursu na podstawie dostępnych wyników badań i rankingów. Placówki zostały zweryfikowane przez niezależną kapitułę konkursu na podstawie oceny poziomu kształcenia i opieki. Doświadczenie i kompetencje kadry dydaktycznej, prestiż placówki oraz dynamika jej rozwoju były dodatkowymi aspektami działalności, branymi pod uwagę w procesie certyfikacji. Atrakcyjna infrastruktura i wyposażenie placówki, sprzyjające nauce i opiece, oraz adekwatność oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy lub oczekiwań rodziców (w przypadku odpowiednich kategorii) pozwoliły laureatem na uzyskanie dodatkowych punktów.

- To ważne wydarzenie i ranga ogólnokrajowa. Biorąc pod uwagę ilość szkół podstawowych w Polsce, tj. około 13 tys. w tym około 1000 szkół niepublicznych z uprawnieniami szkół publicznych znaleźć się wśród najlepszej czwórki, to wyjątkowe wyróżnienie – mówi dyrektor Dorota Żurawska-Nowak.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama