Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Symulator mechaniki okrętowej po modernizacjiW Zespole Szkół Morskich wykonano inwestycję, umożliwiającą dodatkowe szkolenie dla uczniów. Koszt to 186 tysięcy złotych.

Szkoła wykonała modernizację symulatora mechaniki okrętowej polegającą na dodaniu następujących modułów:
- Siłowni spalinowej  PSV 3D wyposażonej w cztery silniki spalinowe, dwa pędniki główne azymutalne napędowe ze śrubami nastawnymi oraz  dwa dziobowe stery strumieniowe. Symulator siłowni zapewnia naukę budowy i obsługi zespołów prądotwórczych wraz z instalacjami
- Siłowni spalinowo elektrycznej  3D – DIESEL-ELECTRIC

Symulator zapewnia naukę budowę i obsługę zespołów prądotwórczych wraz z instalacjami, pracę siłowni spalinowo-elektrycznej z drogą wyprodukowanego prądu aż do odbiornika, tj. napędu głównego, możliwość symulowania stanów awaryjnych poszczególnych maszyn i urządzeń.

Koszt inwestycji to 186 tys. zł, z czego 144 tys. zł pochodzi z budżetu państwa, 37 tys. zł podarowało CHIPOLBROK Chińsko-Polskie Towarzystwo Okrętowe S.A., a 5 tys. zł Polska Żegluga Bałtycka S.A.

Symulator mechaniki okrętowej po modernizacji
Symulator mechaniki okrętowej po modernizacji

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama