Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Stypendia dla lekkoatletówZawodnicy reprezentujący Kołobrzeski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny „Sztorm" otrzymali stypendia starosty kołobrzeskiego. Przez 3 miesiące na ich konto trafiać będzie po 600 zł.


Stypendium pomoże zawodnikom w dalszym rozwoju umiejętności sportowych oraz  umożliwi zakup odżywek, specjalistycznego sprzętu sportowego, czy sfinansuje wyjazdy na zgrupowania i obozy sportowe. Wszyscy zawodnicy są uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu.

Tegorocznymi stypendystami zostali:

- Daria Kurz - złota medalistka w biegu na 60 m halowych Mistrzostw Województwa, zdobywczyni V miejsca podczas halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu również w biegu na 60 m. Daria posiada wybitne predyspozycje do uprawiania biegów sprinterskich.
- Zofia Kreja - brązowa medalistka Mistrzostw Polski w chodzie sportowym na dystansie 20 km w Gdańsku, mistrzyni województwa w chodzie na 3 km. Rekord życiowy zawodniczki w chodzie na 10 km to rekord Klubu KMKL Sztorm, jest on lepszy od rekordu w kategorii mężczyzn.
- Natalia Kalicka - finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Łodzi w rzucie oszczepem, Złota medalistka Mistrzostw Województwa w rzucie oszczepem, zawodniczka zajmowała czołowe lokaty podczas swoich startów w mityngach lekkoatletycznych.
- Paweł Gremblewski - finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Łodzi, złoty medalista Mistrzostw Województwa w skoku w dal. Paweł należy do krajowej czołówki w skoku w dal.
- Angelika Pabian - finalistka Mistrzostw Polski Juniorów w Białej Bodlasce w rzucie dyskiem, złota medalistka Mistrzostw Województwa w pchnięciu kulą, zawodniczka zajmowała czołowe lokaty podczas swoich startów w mityngach la.
- Aneta Figa - finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Łodzi, brązowa medalistka mistrzostw województwa w biegu 100 m przez płotki, posiada duże predyspozycje do uprawiania biegu płotkarskiego.

Stypendia dla lekkoatletów


reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama