Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Stadion na święto szkoły [foto]Już podczas spotkania z uczniami, starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski nie ukrywał, że czas wreszcie zakończyć sprawę budowy boiska lekkoatletycznego przy ul. Śliwińskiego. Zapowiedź ta padła w dniu święta I LO im. Mikołaja Kopernika.


Po wielu latach i składanych obietnicach, ta ma być ostatnia. Według starosty, spięcie inwestycji przy I LO, jest bardzo bliskie i w tym roku mają zapaść kluczowe decyzje. Szkoła otrzymała już wyremontowaną salę sportową i boisko od strony ul. Łopuskiego. Teraz czas na boisko od strony ul. Śliwińskiego. A to wszystko w dniu święta szkoły, które tradycyjnie zgromadziło licznych gości, grono pedagogiczne i jak zawsze zadowolonych z czasu wolnego od zajęć uczniów.

Fot. Kacper Pajor


reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama