Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Strażacy na zajęciach Koła BezpieczeństwaNa zajęcia „Koła Bezpieczny Uczeń” do Szkoł Podstawowej Nr 5 przyjechali pracownicy Ochotniczej Straży Pożarnej Karcino druh R. Zieliński i P. Gramek.


Uczniowie klas trzecich i drugich oglądali z ciekawością samochód specjalny marki Ford Transit, który zawiera wiele przyrządów do ratowania ludzi, dobytku, np. motopompę, reflektory na wysięgniku, drabinę. Szczególnie wiedza strażaków przyda się Paulinie, Julii i Patrykowi z klasy V b, którzy w piątek 26 lutego odpowiadali na pytania w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Pożarniczej na etapie gminnym. Drużyna musi umieć przyłączyć węże do pompy, wykorzystać klucze specjalne, ugasić ogień dymnicą, użyć prądownicy, znać nazwy części strojów strażaków.

Strażacy na zajęciach Koła Bezpieczeństwa

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama