Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nowy gabinet w Szkole MorskiejW Zespole Szkół Morskich dokonano otwarcia gabinetu map elektronicznych ECDIS.


Pracownia symulatora map elektronicznych została wykonana przez firmę ENAMOR z Gdyni, będącego dostawcą sprzętu na wiele statków. Z tego sprzętu korzystają także akademie morskie. Sprzęt spełnia wszystkie wymagania określone przepisami prawa w zakresie kształcenia nawigatorów, co potwierdził audyt Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele armatorów, u których uczniowie odbywają praktyki morskie - Polskiej Żeglugi Morskiej i Polskiej Żeglugi Bałtyckiej, a także uczniowieklas III gimnazjum w Drzonowie.

Nowy gabinet w Szkole Morskiej
Nowy gabinet w Szkole Morskiej
Nowy gabinet w Szkole Morskiej

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama