Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Młodzież nie tylko na morzu„Młodzież na morzu" to wielostopniowy konkurs oceniający całoroczną działalność szkolnych kół Ligi Morskiej i Rzecznej. W czwartek odbyły się eliminacje rejonowe.


Uczestnicy musieli odpowiedzieć na pytania  z wielu dziedzin. Dominowała historia i znajomość geografii. W tym roku najtrudniejsze okazały się pytania związane z żeglugą śródlądową, która niestety od wielu lat była zaniedbywana. O zaszczyt reprezentowania Kołobrzegu walczyli uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Poziom był bardzo wyrównany i komisja sędziowska miała nie lada problem z wytypowaniem zwycięzców.

Po dogrywce do Szczecina na finał konkursu pojadą reprezentacje Zespołu Szkół Morskich z opiekunem Gabrielą Antos i Gimnazjum nr 1 z opiekunem Zenonem Mielnikiem. Laureaci już w maju popłyną w rejs po Bałtyku na szkolnym żaglowcu Marynarki Wojennej Iskra.

tekst i zdjęcia LMiR

Młodzież nie tylko na morzu
Młodzież nie tylko na morzu

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama