Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wiosenny Festy Dwójki po raz dziewiąty [foto]Gimnazjum nr 2 im. Józefa Wybickiego w Kołobrzegu było organizatorem odbywającego się 25 maja, dorocznego festynu na Skwerze Pionierów. Tradycyjnie, wzorem lat ubiegłych, impreza odbyła się dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców, nauczycieli, uczniów i dyrekcji szkoły. Plac wypełniła muzyka i występy uczniów Gimnazjum nr 2 oraz zaproszonych gości.


Festyn rozpoczęła musztra paradna uczniów Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie. Wystąpiła również grupa taneczna z Przedszkola nr 8 w Kołobrzegu. Punktem kulminacyjnym był zaś konkurs wiedzy „Moje Miasto, Moja Gmina Kołobrzeg”. Zwycięskie drużyny uczniów Gimnazjum nr 2 otrzymały nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Kołobrzeg, Włodzimierza Popiołka. Mieszkańcy miasta i turyści chętnie degustowali potrawy wystawiane na festynowych stoiskach. Bigos, grochówka wojskowa, zdrowe sałatki oraz domowe wypieki cieszyły się wielkim powodzeniem. Atrakcją była loteria fantowa z cennymi nagrodami. Między innymi rejs katamaranem Jantar na Bornholm czy weekend w ośrodku Akces Medical SPA w Dźwirzynie. Dochód z festynu, który pozostaje w dyspozycji Rady Rodziców, przeznaczony zostanie na nagrody dla wyróżniających się uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego, dofinansowanie wyjazdów uczniów na zawody sportowe czy organizację różnych imprez szkolnych.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama