Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nieśli pomoc innym uczniomProgram wolontariatu realizowany przez stowarzyszenie "Zawsze Gotowi", spotkał się z uznaniem społeczności lokalnej. Dziś podsumowano go po raz kolejny.


"Zawsze Gotowi" to stowarzyszenie działające w oparciu o byłych żołnierzy 32 Pułku Zmechanizowanego w Kołobrzegu, rozformowanego w latach 90-tych. Akcja pomocy zaczęła się w Zespole Szkół w Gościnie. Tam, uczniowie przez trzy dni w tygodniu, nieodpłatnie udzielali korepetycji swoim kolegom. Pomagali im odrabiać lekcje, omawiali przerobiony materiał, przygotowywali się razem do sprawdzianów. Ten program się sprawdził i wprowadzono go na grunt szkół w Kołobrzegu. Okazało się, że to strzał w dziesiątkę.

Dziś na placu apelowym w 8 Batalionie Remontowym, podziękowano uczniom i nauczycielom, którzy po raz kolejny zaangażowali się akcję.

Nieśli pomoc innym uczniom
Nieśli pomoc innym uczniom
Nieśli pomoc innym uczniom
Nieśli pomoc innym uczniom
Nieśli pomoc innym uczniom

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama