Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

40 lat minęło w SP 8W piątek, Szkoła Podstawowa Nr 8 obchodziła 40-lecie swojego istnienia. Z tej okazji, uczniowie i nauczyciele przygotowali program artystyczny.


Szkoła Podstawowa Nr 8 rozpoczęła funkcjonowanie na Lęborskim Przedmieściu 1 czerwca 1976 roku. Pierwszy rok szkolny otwarty został we wrześniu tego samego roku. Była to wówczas placówka niezwykle nowoczesna, oddana po milenijnym bumie budowy 1000 szkół na tysiąclecie państwa polskiego. 13 maja 1987 roku nastąpiło uroczyste nadanie imienia szkole kapitana żeglugi wielkiej Konstantego Maciejewicza oraz przekazanie sztandaru. Pierwszym dyrektorem szkoły była Anna Olszewska.

40 lat minęło w SP 8
40 lat minęło w SP 8

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama