Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Festiwal Zdrowia i BezpieczeństwaNa przybyłych gości do SP 6 czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się te najsmaczniejsze…


Na złoty medal spisali się jak zwykle rodzice. Każdy mógł się posilić smacznymi, domowymi wypiekami, których nikomu nie zabrakło. W tempie błyskawicznym urosła kolejka po cieplutkie kiełbaski i pyszne pierogi. Były także inne rewelacje: wata cukrowa, dmuchane zjeżdżalnie, trampolina, kule wodne, loteria, owocowe szaszłyki, sprzedaż fantów, hot-dogi, sałatki owocowe, książki, kawa, herbata, zimne napoje i przepyszne - świeżo wyciskane soki owocowe. A wszystko to przy dźwiękach muzyki i popisach naszych uczniów: wokalnych, tanecznych i instrumentalnych.

Była Straż Graniczna i Policja, które omawiały z dziećmi kwestie bezpieczeństwa podczas wakacji. W czasie tegorocznego festynu promowany był przede wszystkim zdrowy i aktywny tryb życia. Dzieci rozdawały przybyłym jabłka w ramach promocji zdrowego odżywiania się i akcji „Nie pal przy mnie proszę”. Nie lada frajdę sprawił dzieciom konkurs plastyczny o zdrowiu – malowanie kredą na chodniku, w którym Puchar Dyrektora Szkoły wywalczyła klasa V „b”.

Podczas festynu zebrano kwotę 3120 zł, która w całości zostanie przeznaczona na organizację uroczystości obchodów 70 - lecia szkoły.

Festiwal Zdrowia i Bezpieczeństwa
Festiwal Zdrowia i Bezpieczeństwa
Festiwal Zdrowia i Bezpieczeństwa
Festiwal Zdrowia i Bezpieczeństwa
Festiwal Zdrowia i Bezpieczeństwa

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama