Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Występ zespołu "Piąteckza"Zespół teatralny „PIĄTECZKA” ze Szkoły Podstawowej nr 5 pod kierunkiem Elżbiety Kamińskiej zaprezentował humorystyczne przedstawienie pt.: „Zabawa w śpiącą królewnę”.


We wtorek 14 czerwca o godz. 9:30 na widowni  w sali teatralnej SP5 z radością zasiadły dzieci z Przedszkola Mądrowskich wraz ze swoimi paniami nauczycielkami.  Zaproszonym gościom bardzo podobało się przedstawienie oraz barwne kostiumy i gra aktorska utalentowanych uczniów z SP5, długo rozbrzmiewały gromkie brawa i podziękowania za zaproszenie. Dodatkową atrakcją dla przedszkolaków było zwiedzanie szkoły, boisk, placu zabaw, świetlicy, biblioteki i zasiadanie w szkolnych ławkach. Kiedy najmłodsza widownia opuszczała mury naszej szkoły pojawili się nowi goście, byli to młodsi i starsi  uczniowie  oraz nauczyciele i rodzice ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego „Okruszek” w Kołobrzegu. Młodzi aktorzy z „PIĄTECZKI” wspaniale zaprezentowali swoje przedstawienie i otrzymali za nie ogromne brawa wraz z niespodzianką , którą był rewelacyjny występ taneczny zespołu „FIESTA” z „Okruszka”. Niesamowity klimat twórczej aktywności udzielił się wszystkim zarówno widowni jak i artystom. Dziękujemy wszystkim naszym gościom za przybycie i zapraszamy na kolejne teatralne spotkanie.

Występ zespołu "Piąteckza"
Występ zespołu "Piąteckza"

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama