Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Smerfy w SP 5Przedstawienie teatralne w wykonaniu rodziców dzieci z Oddziału Przedszkolnego 3,4-latków pt. „Przygody Smerfów”, odbyło się w Szkole Podstawowej Nr 5.


Po raz pierwszy rodzice dzieci z Oddziału Przedszkolnego 3,4-latków wystawili dla dzieci oraz zaproszonych gości przedstawienie teatralne pt. ,,Przygody Smerfów”. Gra aktorska oraz przygotowane przez rodziców kostiumy i scenografia wzbudziły wśród publiczności duży podziw. W niezwykły świat  bajki o smerfach wprowadził nas narrator oraz wesoła piosenka w wykonaniu Papy Smerfa, Smerfetki, Sasetki, Ważniaka, Łasucha, Lalusia i Smerfa, w których role wcielili się rodzice naszych przedszkolaków. W przedstawieniu nie zabrakło też podstępnego Gargamela, czarownicy Hogaty oraz kota Klakiera.

Udział w przedstawieniu wzięli: Marlena Chaber, Justyna  Daniłowicz, Maciej Markiewicz, Aleksandra Marzec , Anita Murawska, Monika Krempic, Anna Leszczyńska, Agnieszka Pastusiak, Paweł Olejniczak, Agnieszka Stawicka, Ewa Szczepańska.

Smerfy w SP 5
Smerfy w SP 5

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama