Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

To już 70 lat szkoły w RadzikowieW Szkole Podstawowej Nr 6 w Kołobrzegu odbyły się uroczyste Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Obchody połączone były z jubileuszem 70-lecia szkoły.


Uroczystości rozpoczęły się mszą w Kościele Św. Wojciecha. Następnie, w szkole przeprowadzony został uroczysty apel z udziałem władz samorządowych, zaproszonych gości, uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Dyrektor Anrzej Haraj, opowiadał o tym, jak szkoła wrosła w panoramę nie tylko Radzikowa, ale także Kołobrzegu, kształcąc pokolenia kolejnych mieszkańców. Z okazji jubileuszu, uczniowie zaprezentowali program artystyczny przedstawiający działalność szkoły na przestrzeni ostatnich 70 lat. Święto szkoły było także okazją do złożenia gratulacji i podziękowań. Na zakończenie obchodów przeprowadzony został Festyn z okazji 70-lecia Szkoły.

To już 70 lat szkoły w Radzikowie
To już 70 lat szkoły w Radzikowie
To już 70 lat szkoły w Radzikowie
To już 70 lat szkoły w Radzikowie

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama