Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Turniej mini piłki siatkowejW turnieju udział wzięło 16 zaproszonych zespołów z Polski.  Były to zespoły z 9 miejscowość, m.in. BRĄZOWY MEDALISTA Z MISTRZOSTW POLSKI – Energa Gedania Gdańsk. Ponadto, były zespoły, które wysoko uplasowały się na Mistrzostwach Polski: SKFiS KaEmKa STAROGARD GDAŃSKI (VI miejsce), MKS "DWÓJKA" ZAWIERCIE (11 miejsce).


W czasie trzydniowych zmagań rozegrano w sumie 92 mecze (w eliminacjach 56 spotkań i w grupie finałowej 36 meczy/. Nad wszystkimi meczami sprawował nadzór sędzia główny – Paweł Januszewski, a spotkania sędziowały zawodniczki UKS OPP Powiat Kołobrzeski uczęszczające do I i II klasy sportowej w Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu.

Uczestnicy oprócz zawodów mieli do dyspozycji basen. Ponadto mieli możliwość obejrzenia meczu II Ligi Mężczyzn UKS OPP Powiat Kołobrzeski, który podejmował walkę z Olimpią Sulęcin.

Wyśmienite wyżywienie, zagospodarowanie czasu wolnego dla uczestników oraz nagrody dla wszystkich uczestniczek i trenerów ufundowane przez licznych sponsorów, dowiodły, że turniej został zorganizowany na wysokim poziomie.

Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc dyrektorów Andrzeja Haraja oraz Mieczysława Szpaka, bez których ten turniej by nie zaistniał w takiej formie i oprawie.

Słowa podziękowania należą się władzom samorządowym i wojewódzkim: Pani Anny Mieczkowskiej – Członek Zarządu Urzędu Marszałkowskiego, Janusz Gromek – Prezydent Kołobrzegu, Tomasz Tamborski – Starosta Powiatu Kołobrzeskiego, Dyr. Andrzej Haraj i Dyr. Mieczysław Szpak. Na uroczystym zakończeniu dekorowali najlepsze zespoły, zawodniczki i trenerów Janusz Gromek wraz z Mieczysławem Szpakiem.


ORGANIZATORZY TURNIEJU:
Piotr Bogdanowicz /główny organizator/
Dariusz Cholka,
Beata Dąbrowska,
Joanna Skicińska,
Barbara Rosińska

Fot. Michał Derkowski

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama