Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wyróżnienia dla EkonomaTegoroczna gala „Razem dla bezpieczeństwa. Prewencja 2016” podsumowująca konkursy i programy prewencyjne realizowane w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Szczecinie odbyła się 14 listopada w Teatrze Lalek „Pleciuga”.


Podczas uroczystości podsumowano pięć konkursów, m.in. „Moja pierwsza praca”, „Buduj bezpiecznie”, „Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy”, „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej", "Sołtys organizator bezpiecznej wsi" oraz trzy programy prewencyjne  takie jak: „Zarządzanie bezpieczeństwem pracy – prewencja wypadkowa”, „Zdobądź dyplom PIP”, „Przeciwdziałanie negatywnym skutkom stresu w miejscu pracy”.
Zespół Szkół Ekonomiczno–Hotelarskich w Kołobrzegu miał niemałe powody do zadowolenia, gdyż uczennica klasy IV n Natalia Grudkowska otrzymała wyróżnienie w wojewódzkim konkursie „Moja pierwsza praca” zaś nauczycielka Agnieszka Jasiulewicz otrzymała wyróżnienie w wojewódzkim konkursie „Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy.”

Rozdaniu dyplomów i atrakcyjnych nagród towarzyszyły wystąpienia i prelekcje na temat zasad bhp w zakładzie pracy, które były przeplatane programem artystycznym w wykonaniu pani Joanny Stanuch a także uczniów szkoły muzycznej ze Szczecina oraz szkoły specjalnej z Goleniowa

Agnieszka Jasiulewicz

Wyróżnienia dla Ekonoma

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama