Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Turniej Bilarda w Zespole Szkół MorskichW Zespole Szkół Morskich na terenie internatu odbył się VII Powiatowy Amatorski Turniej Bilardowy Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych Miasta Kołobrzeg.


W odpowiedzi na wysłane wcześniej zaproszenia wraz z regulaminem i kartami zgłoszeń do udziału w turnieju zgłosiło się 10 zawodników z pięciu szkół ponadgimnazjalnych powiatu kołobrzeskiego oraz 6 zawodników reprezentujących trzy gimnazja miasta Kołobrzeg.

Rozgrywki odbywały się jednocześnie na dwóch stołach pod okiem wychowawców internatu Waldemara Skawińskiego i Michała Szmyta w roli sędziów. Zwycięzcą turnieju w kategorii szkół ponadgimnazjalnych został Maciej Bielecki z Zespołu Szkół nr 2, na drugim miejscu Patryk Nowak z Zespołu Szkół Morskich , na trzecim Bartosz Kwaśniewicz z Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie . W kategorii szkół gimnazjalnych pierwsze miejsce zajął Mikołaj Hukowski z Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy, drugie miejsce zajął Kacper Walczak z tego samego gimnazjum  , trzecie natomiast  Jakub Bednarski z Zespołu Szkół Społecznych nr 1 im. Z. Herberta.

Za pierwsze trzy miejsca uczestnicy otrzymali puchary, kije bilardowe, nagrody, słodycze oraz dyplomy, za kolejne miejsca zawodnicy otrzymali słodki upominek i pamiątkowy dyplom.

Turniej sfinansowany został z dotacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania  Problemów Alkoholowych i był jednym z różnorodnych zajęć i programów profilaktycznych dla uczniów, których łączna kwota na rok 2016 wyniosła 6 tysięcy złotych.

Michał Szmyt
Turniej Bilarda w Zespole Szkół Morskich
Turniej Bilarda w Zespole Szkół Morskich

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama