Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sukces uczniów z EkonomaW Zespole Szkół Ekonomiczno–Hotelarskich odbyła się dziewiąta edycja Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Tegoroczne hasło konkursu to: „ Wyposażenie techniczne w hotelarstwie”.


W zmaganiach konkursowych uczestniczyli uczniowie z 33 szkół, łącznie 39 uczestników. W eliminacjach brało udział 198 szkół z całej Polski kształcących w zawodzie technik hotelarstwa.

Wśród 16 laureatów konkursu,  III miejsce zajął Igor Rogalski, a IV miejsce Angelika Damaszk - uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu. I miejsce i tytuł Mistrza Wiedzy Hotelarskiej zdobyła Wioletta Waniczek z Zespołu Szkół  Ekonomicznych w Nowym Targu, a II  miejsce Sylwia Wójcik  z Zespołu Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu. Jest to ogromny sukces uczniów ZSE-H. Opiekę merytoryczną sprawowała nauczycielka przedmiotów hotelarskich mgr Anna Herc.

Sukces uczniów z Ekonoma

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama